Marketing

Personalizowane oferty, szablony mailowe, powiadomienia SMS.

Rezerwacje

Cały proces rezerwacji jest szybki, płynny i bezproblemowy.

Analizy

Monitorowanie wydajności, identyfikowanie trendów.

01.

Okazje i Święta

Pakiety
Przekonaj się, jak łatwo jest wprowadzić świąteczną atmosferę do oferty Twojego obiektu dzięki pakietom. Dzięki temu narzędziu możesz dostosować ofertę do określonych potrzeb gości i okresów, takich jak święta.
Więcej

Goście mogą sprawdzać dostępność pokoi, porównywać ceny, wybierać dogodne terminy i dokonywać płatności, wszystko w kilku prostych krokach.

Dedykowane strony internetowe pozwalają stworzyć unikalny wygląd, który odzwierciedla charakter Twojego miejsca. Możesz dostosować całość, aby stworzyć spójne wrażenie i wyróżnić się spośród konkurencji.

Indywidualne promocje, oferta dodatkowych usług i dostosowywanie cen pozwala na zapewnienie spersonalizowanych doświadczeń i przyciąga więcej lojalnych klientów.

Szybka i natychmiastowa rezerwacja daje gościom pewność, że ich rezerwacja jest zarejestrowana i potwierdzona od razu, eliminując niepewność i obawy związane z oczekiwaniem na odpowiedź. Proces rezerwacji staje się płynny, efektywny i pozbawiony zbędnych opóźnień.

01.

Budowa marki

Strony www
Dedykowane strony internetowe mogą zawierać wbudowany moduł rezerwacji, który pozwala gościom dokonywać rezerwacji bezpośrednio na Twojej stronie. To zapewnia wygodę i bezpieczeństwo, a także umożliwia lepsze monitorowanie i zarządzanie rezerwacjami.
Więcej
01.

Personalizacja

Marketing
Każdy hotel jest inny. Dlatego też oferujemy personalizację szablonów powiadomień tak, aby idealnie odpowiadały Twojemu obiektowi noclegowemu. Dzięki personalizowanym powiadomieniom nie tylko podniesiesz standard komunikacji z gościem, ale także zaoferujesz mu doświadczenie, które będzie pamiętać i chętnie do niego wróci.
Więcej

Nowe funkcje już wkrótce!

Już niedługo wprowadzamy nowe funkcjonalności, które zrewolucjonizują sposób, w jaki zarządzasz swoim hotelem. Zobacz, jakie niesamowite możliwości czekają na Ciebie i zacznij odliczać razem z nami!

01.

Asystent AI

Rezerwacje
Asystent potrafi zrozumieć preferencje gości, dostępność pokoi oraz inne szczegóły, a następnie zapewnia szybkie i precyzyjne rezerwacje. To oszczędza czas i usprawnia proces, oferując doskonałe doświadczenie zarówno dla gości, jak i dla personelu hotelowego.
Więcej