Analityka i ewaluacjaMonitoring i kontrola akcji

Monitoring i kontrola akcji

Każdy system musi mieć strukturę pozwalającą na różnorodne poziomy dostępu. W aplikacji wprowadziliśmy zakładkę „Użytkownicy” oraz „Role”, które umożliwiają szczegółową kontrolę nad tym, co użytkownicy mogą robić w systemie.

Role: Pozwalają na stworzenie zestawów uprawnień, które można przypisać różnym użytkownikom. Dzięki temu możemy mieć np. rolę „Recepcjonista”, która ma dostęp do funkcji związanych z meldowaniem, ale nie ma dostępu do analiz czy ustawień cen.

Uprawnienia: Aplikacja oferuje szeroki zakres uprawnień, od dodawania rezerwacji, przez zarządzanie klientami, aż po konfigurację online czy analizy. Dzięki temu możemy dokładnie określić, jakie akcje są dostępne dla poszczególnych ról.

Rejestr akcji: Wszystkie działania użytkowników są rejestrowane, co pozwala na śledzenie, kto dokonał jakiej akcji i kiedy. To niezbędne narzędzie do rozwiązywania problemów, a także do zapewnienia zgodności z przepisami.

Historia rezerwacji: Dzięki temu modułowi, możemy z łatwością prześledzić wszystkie zmiany w rezerwacji – kto je wprowadził i kiedy.

Powiadomienia: System automatycznie wysyła powiadomienia o ważnych akcjach, takich jak nowa rezerwacja czy jej usunięcie. To nie tylko funkcja informacyjna, ale także kontrolna – pozwala na szybkie zareagowanie w przypadku podejrzanych działań.

Ybook oferuje zaawansowane narzędzia do kontroli i monitoringu. Granularne uprawnienia pozwalają na precyzyjne dostosowanie dostępu do potrzeb użytkownika, a zaawansowane narzędzia monitoringu gwarantują bezpieczeństwo i transparentność działań w systemie. Dzięki temu zarówno menedżerowie hotelu, jak i zwykli użytkownicy mogą pracować efektywnie, mając pewność, że system chroni ich dane i umożliwia sprawne zarządzanie hotelowymi zasobami.